این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
هفتمین كنفرانس بين‌المللی بازی‌های رايانه‌ای، فرصت‌ها و چالش‌ها
The 7th International Conference on Computer Games; Challenges and Opportunities
ردیف پرسش پاسخ
1تالار مجازی کنفرانس چیست؟

تالار مجازی ششمین کنفرانس بین‌المللی «بازی‌های رایانه‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها»، ویدئوها و چکیده‌ی مقالات و راه ارتباطی با نویسندگان مقالات کنفرانس را در اختیار شما می‌گذارد.

ویدئوی معرفی را از اینجا ببینید و از طریق آدرس http://cgco.uicvgame.ir به تالار وارد شوید.
 
2از هر فرد به عنوان نویسنده مسئول حداکثر چند مقاله پذیرفته می‌شود؟هر فرد می‌تواند حداکثر ۴ مقاله به عنوان نویسنده مسئول برای کنفرانس ارسال نماید.
3فرآیند داوری مقالات چگونه است؟
در ابتدا مقالات توسط کمیته‌ی علمی کنفرانس بررسی شده و مقالات مروری صرف یا مقالات خارج از حوزه‌ی پوشش کنفرانس، از فهرست مقالات خارج خواهند شد. سپس هر مقاله برای حداقل 2 داور مرتبط با حوزه‌ی تخصصی مقاله ارسال می‌گردد و نظرات داوارن توسط کمیته‌ی علمی بررسی و تصمیم‌گیری نهایی انجام خواهد شد. دلیل رد مقاله یا اصلاحات درخواستی داوران به نویسندگان منعکش خواهد شد.
4با توجه به برگزاری مجازی کنفرانس، آیا همه‌ی مقالات به‌صورت شفاهی و آنلاین ارائه خواهند شد؟با توجه به برگزاری کنفرانس امسال به‌صورت آنلاین، نویسندگان مقالات پذیرفته‌شده می‌بایست تعدادی اسلاید جهت ارائه‌ی مقالات خود در قالب پاورپوینتی که ارائه خواهد شد آماده کرده و ویدئوی ارائه‌ی خود (که نباید بیش از ۱۰ دقیقه باشد) را حداکثر تا ۲۵ بهمن‌ماه برای دبیرخانه ارسال کنند. نمونه‌ی فیلم‌های ششمین دوره‌ی کنفرانس را می‌توانید در تالار مجازی یا کانال آپارات کنفرانس و راهنمای تهیه‌ی ویدئوی مقالات را می‌توانید از اینجا مشاهده کنید. در صورت عدم ارسال ویدئو طبق قالب اعلام‌شده، به نویسندگان تنها گواهی پذیرش ارائه خواهد شد.

همه‌ی ویدئوها پس از پایان کنفرانس در کانال آپارات و تالار مجازی کنفرانس بارگذاری خواهد شد. از بین مقالات پذیرفته‌شده، تعدادی برای ارائه در نشست‌های تخصصی انتخاب می‌شوند که در فضای اسکای‌روم برگزار خواهد شد. حداقل یکی از نویسندگان مقالات مزبور می‌بایست در زمان برنامه‌ریزی‌شده برای ارائه در اتاق اسکای‌روم حضور داشته باشد و بعد از پخش ویدئو، به مدت ۵ دقیقه پاسخگوی سؤالات کمیته‌ی علمی ناظر نشست و شرکت‌کنندگان دیگر باشد. 
5آیا تهیه‌ی ویدئوی ارائه‌ی مقاله برای کنفرانس اجباری است؟
در صورت عدم ارسال ویدئو طبق قالب اعلام‌شده، به نویسندگان تنها گواهی پذیرش ارائه خواهد شد.
6آیا همزمان با ارسال مقاله باید واریز وجه انجام داد؟ حداکثر زمان واریز وجه ثبت‌نام چقدراست؟
خیر! در هنگام ارسال مقاله نیازی به واریز وجه ثبت‌نام نیست. پس از اطمینان از پذیرفته شدن مقاله‌تان و همزمان با ارسال نسخه‌ی نهایی، واریز وجه را انجام دهید. با توجه به تراکم کاری امور دبیرخانه در روزهای پایانی، لطفاً در اسرع وقت واریز وجه ثبت‌نام را انجام دهید.
7مقالات چگونه و در کجا نمایه می‌شوند؟
علاوه بر مجموعه مقالات کنفرانس که برای شرکت‌کنندگان ارسال خواهد شد، مقالات در پایگاه‌های سیویلیکا و ISC نمایه خواهند شد. به‌علاوه مقالاتی که در راستای نگاه ویژه‌ی کنفرانس (بازی‌های رایانه‌ای؛ رویکرد مبتنی بر شواهد) باشند، در کتابی مجزا توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و دانشگاه اصفهان منتشر خواهند شد.
8آیا مقالات به‌صورت کامل چاپ می‌شوند یا به‌صورت چکیده مقاله؟
در مجموعه‌ی مقالات کنفرانس، نسخه‌ی کامل مقالات موجود خواهند بود؛ در Civilica چکیده منتشر می‌شود و پژوهشگران علاقمند می‌توانند با پرداخت مبلغی، به نسخه‌ی کامل دسترسی داشته باشند.
9آیا پس از ثبت‌نام مقاله‌ی پذیرش‌شده، امکان استرداد وجه ثبت‌نام یا تغییر در اسامی و ترتیب نویسندگان وجود دارد؟
خیر! نویسنده مسئول می‌بایست قبل از ارسال نسخه‌ی نهایی و واریز وجه، کلیه نویسندگان را در جریان ثبت‌نام قرار دهد و تأییدیه‌ی آن‌ها را دریافت کند.فایل‌های مهم

Call for Papers

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.4)