این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
هفتمین كنفرانس بين‌المللی بازی‌های رايانه‌ای، فرصت‌ها و چالش‌ها
The 7th International Conference on Computer Games; Challenges and Opportunities

:: نکات مهم ارائه مقالات


با توجه به برگزاری کنفرانس امسال به‌صورت آنلاین، نویسندگان مقالات پذیرفته‌شده می‌بایست تعدادی اسلاید جهت ارائه‌ی مقالات خود در قالب پاورپوینتی که ارائه خواهد شد آماده کرده و ویدئوی ارائه‌ی خود (که نباید بیش از ۱۰ دقیقه باشد) را حداکثر تا ۲۰ بهمن‌ماه برای دبیرخانه ارسال کنند. نمونه‌ی فیلم‌های ششمین دوره‌ی کنفرانس را می‌توانید در تالار مجازی یا کانال آپارات کنفرانس و راهنمای تهیه‌ی ویدئوی مقالات را می‌توانید از اینجا مشاهده کنید. قالب ارائه‌ی مقالات را از اینجا دریافت کنید. مقالات انگلیسی بهتر است به زبان انگلیسی ارائه شوند.

همه‌ی ویدئوها پس از پایان کنفرانس در کانال آپارات و تالار مجازی کنفرانس بارگذاری خواهد شد. از بین مقالات پذیرفته‌شده، تعدادی برای ارائه در نشست‌های تخصصی انتخاب می‌شوند که در فضای اسکای‌روم برگزار خواهد شد. حداقل یکی از نویسندگان مقالات مزبور می‌بایست در زمان برنامه‌ریزی‌شده برای ارائه در اتاق اسکای‌روم حضور داشته باشد و بعد از پخش ویدئو، به مدت ۵ دقیقه پاسخگوی سؤالات کمیته‌ی علمی ناظر نشست و شرکت‌کنندگان دیگر باشد. 

جهت افزایش کیفیت و تأثیر سخنرانی خود، در اسلایدها بیشتر از شکل و نمودار و جدول و کمتر از نوشته استفاده کنید و از روخوانی اسلایدها بپرهیزید. به‌علاوه قبلاً از کیفیت اینترنت خود و نیز شیوه‌ی ثبت مجوز استفاده از میکروفون و وب‌کم و اشتراک صفحه‌نمایش برای Browser خود هنگام مراجعه به سامانه‌ی ارائه‌ی مقالات مطمئن شوید و ترجیحاً از هدست مناسب برای افزایش کیفیت انتقال صدا استفاده کنید.
 
گواهی ارائه‌ی مقاله به‌نام همه نویسندگان صادر خواهد شد. در صورت عدم ارسال ویدئو طبق قالب اعلام‌شده یا عدم حضور در نشست تخصصی، به نویسندگان تنها گواهی پذیرش ارائه خواهد شد.
 
به مقالات برتر حوزه‌های مختلف به انتخاب کمیته‌ی علمی کنفرانس، لوح تقدیر اعطا خواهد شد. فایل‌های مهم

Call for Papers

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.4)