این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
هفتمین كنفرانس بين‌المللی بازی‌های رايانه‌ای، فرصت‌ها و چالش‌ها
The 7th International Conference on Computer Games; Challenges and Opportunities

نتایج داوری مقالات هفتمین کنفرانس بین‌المللی «بازی‌های رایانه‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها» اعلام شد.


ارسال شده در تاریخ :
نتایج داوری مقالات هفتمین کنفرانس بین‌المللی «بازی‌های رایانه‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها» اعلام شد.

با مشارکت بیش از ۷۰ نفر از اعضای هیأت علمی و متخصصین حوزه‌ی بازی‌های رایانه‌ای و انجام بیش از ۲۵۰ داوری (هر مقاله از ۲ تا ۷ داوری تخصصی)، روند بررسی علمی مقالات کنفرانس پایان یافت.


پس از بررسی نتایج داوری تخصصی مقالات در کمیته‌ی علمی کنفرانس، ۶۷ مقاله پذیرفته شد که از این تعداد ۳۶ مقاله در نشست‌های تخصصی به‌صورت آنلاین ارائه خواهند شد. لازم به ذکر است ارائه نشدن بعضی مقالات در نشست‌های آنلاین مطلقاً به معنی پایین بودن کیفیت آن‌ها نیست؛ بلکه محدود بودن زمان نشست‌ها ما را از فرصت ارائه‌ی همه‌ی مقالات محروم کرده است. ویدئوهای ارائه‌ی همه‌ی مقالات پذیرفته‌شده در در تالار مجازی کنفرانس و صفحه آپارات کنفرانس قابل دسترس خواهد بود.

در بین مقالات پذیرفته‌شده، ۱۹ مقاله از حوزه‌ی روانشناسی و یادگیری، ۱۳ مقاله از حوزه‌ی هنر، ۱۲ مقاله از حوزه‌ی فنی و مهندسی، ۶ مقاله در حوزه‌ی حقوق، ۶ مقاله از حوزه‌ی مدیریت، ۶ مقاله از سایر حوزه‌های علوم انسانی و ۵ مقاله از حوزه‌ی پزشکی به چشم می‌خورند.

ضمن عرض تبریک به نویسندگانی که مقاله آنها پذیرفته شده، خواهشمند است به نکات زیر دقت فرمایید:

 

نکات ثبت‌نام و پرداخت هزینه

۱- برای ثبت نهایی مقاله در مجموعه مقالات کنفرانس و نمایه شدن آن در سیویلیکا و ISC، لازم است تا نویسنده مسئول مقاله (یا یکی از نویسندگان) نسبت به پرداخت هزینه و ثبت مقاله اقدام کند. در غیر این صورت حتی در صورت پذیرش، مقاله نمایه نخواهد شد. مهلت پرداخت هزینه تا ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ است.

۲- پرداخت هزینه می‌بایستی از طریق کنترل پنل کاربری و قسمت پرداخت آنلاین انجام شود. در صورت بروز مشکل، با دبیرخانه تماس حاصل کنید.

۳- هزینه‌های شرکت در کنفرانس به شرح زیر است:

عنوان خدمات آزاد هیأت علمی دانشجو
مقاله اول ۳۷۵،۰۰۰ ۲۸۰،۰۰۰ ۱۹۰،۰۰۰
مقاله‌ی دوم به بعد ۱۹۰،۰۰۰ ۱۵۰،۰۰۰ ۱۰۰،۰۰۰
بدون مقاله (با گواهی) ۱۵۰،۰۰۰ ۱۲۰،۰۰۰ ۱۰۰،۰۰۰


نکات آماده‌سازی فایل نهایی مقالات

۴- نظرات داوران به تفصیل در فرم داوری هر مقاله در کنترل پنل هر کاربر قابل مشاهده است. لازم است تا نویسندگان کامنت‌های داوران را در فایل نهایی مقاله خود اعمال کرده و فایل word نهایی و اصلاح‌شده مقاله خود را حداکثر تا تاریخ ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ به آدرس ایمیل کنفرانس به نشانی cgcoconference.ui@gmail.com ارسال کنند.

۵- فقط مقالاتی که از طریق ایمیل ارسال شده است در مجموعه مقالات کنفرانس نمایه خواهد شد. از ارسال فایل در واتساپ و تلگرام خودداری کنید.

۶- در ایمیل ارسالی به دبیرخانه حتما نام نویسنده مسئول و عنوان مقاله قید شود.

۷- لازم است تا فایل نهایی مقاله فاقد هرگونه ایراد نگارشی باشد. لذا قبل از ارسال فایل، به نکات زیر دقت کنید. در صورت عدم رعایت دستورالعمل‌های نگارشی، فایل مقاله برگشت داده خواهد شد.

  • رعایت فونت، اندازه، فاصله خطوط  و فاصله از حاشیه صفحه
  • داشتن سربرگ مخصوص کنفرانس در تمامی صفحات مقاله
  • رعایت فاصله و نیم‌فاصله در متن مقاله
  • رعایت فرمت رفرنس‌دهی در متن و پایان مقاله
  • رعایت اصول نگارشی جداول و تصاویر در متن مقاله

می‌توانید راهنمای درست‌نویسی فارسی را اینجا مطالعه کنید.

۸- نویسندگانی که تمایل دارند تا ویرایش مقاله آنها توسط دبیرخانه کنفرانس انجام شود، لازم است تا مبلغ پنجاه‌هزار تومان به شماره حساب کنفرانس واریز و رسید آن را به واتساپ دبیرخانه ارسال کنند.


نکات ارائه‌ی مقالات

۹- همه شرکت‌کنندگانی که مقاله‌ی آن‌ها پذیرفته شده است باید تعدادی اسلاید جهت ارائه‌ی مقاله خود آماده کرده و فایل ویدئوی ارائه‌ی ضبط‌شده در فرمت mp4 با حجم کمتر از ۵۰ مگابایت و زمان حداکثر ۱۰ دقیقه را حداکثر تا تاریخ ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ به ایمیل دبیرخانه به آدرس cgcoconference.ui@gmail.com ارسال کنند. در صورتی که ارسال از طریق ایمیل میسر نبود، می‌توانید فایل را در یکی از سایت‌های اشتراک رایگان فایل آپلود و لینک آن را ارسال نمایید. نمونه ویدئوهای ارائه‌های ششمین دوره‌ی کنفرانس را می‌توانید در تالار مجازی کنفرانس یا صفحه آپارات کنفرانس ببینید.

۱۰– کلیه‌ی ویدئوها در تالار مجازی کنفرانس به نمایش درخواهند آمد و همیشه در دسترس خواهند بود. مقالات فاقد ویدئوی ارائه، از نشست‌ها و تالار مجازی کنفرانس حذف خواهند شد و به نویسندگان آن‌ها تنها گواهی پذیرش ارائه خواهد شد.
۱۱- به همراه ویدئوی خود، یک عکس با کیفیت مناسب از نویسنده مسئول برای درج در صفحه مخصوص مقاله در تالار مجازی ارسال کنید.
۱۲- برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارائه مقالات به سایت کنفرانس (منوی اصلی، ثبت‌نام و ارسال مقاله، نکات مهم ارائه مقالات) مراجعه کنید.

۳۱- برای هر مقاله یک نام کاربری و رمز عبور جهت ورود به اسکای روم تعریف خواهد شد. سایر نویسندگان مقالات می‌توانند به صورت مهمان وارد نشست مربوطه شوند.

فایل‌های مهم

Call for Papers

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.4)